Sprchové kúty

Pri rozličných dispozičných riešeniach kúpeľní sa často stáva, že štandartne predávané sprchové kúty nie je možné osadiť. Preto sme sa rozhodli pre výrobu sprchových kútov na mieru. Práce realizujeme od zamerania, dodávky až po montáž. Všetky technické detaily sú konzultované klientom a sprchový kút je vyrobený podľa jeho požiadaviek. Sklá na nami dodávaných výrobkoch sú O hrúbke 8mm, čo zvyšuje bezpečnosť, a štandartom je povrchová úprava skiel Clearshield. Kovania od popredných výrobcov zaručujú dlhú bezúdržbovú životnosť. Dodacia doba sprchových kútov je do 15 dní od zamerania, vrátane montáže.

Deliace steny - dvere

Naša firma ponúka interiérové deliace steny do obytných aj administratívnych priestorov. Systém otvárania dverí môže byť posuvný, alebo pántový. Steny môžu byť v kombinácií s fixným sklom, svetlíkom a podobne. Na výber máme niekoľko druhov systémov od renomovaných výrobcov. Naša činnosť začína už poradenstvom stavebnej predprípravy pre vybraný systém, a končí až úplným sfunkčnením systému. V sortimente máme aj dodávku hliníkových zárubní s povrchovou úpravou elox. V kombinácií so sklenenými dverami vzniká moderný prvok interiéru.

Zábradlia a schody

Ponúkame Vám technológiu osadenie sklenených zábradlí bezrámovou technikou. Sklá po osadení pôsobia, ako keby vystupovali z podlahy. Tieto sklá nemajú madlo, pretože hrúbka použitého skla je na madlo postačujúca. Ak nie je technicky možný tento variant, vieme osadiť zábradlia aj na kotvy. Tiež vieme zrealizovať stupne schodov s pôchodznych skiel, zabezpečiť ich povrch protišmykovo a podobne.

Obklady kúpeľní

Realizuje obklady kúpeľní sklom. V kombinácií so zrkadlom, vzniká jednoduchý a efektný obklad. Sklá sa snažíme deliť čo najmenej, preto aj údržba je pomerne ľahká. Pri spájaní nevznikajú špáry, v ktorých sa zväčša usádzajú nečistoty. Sklá sú podlepované bezpečnostnou fóliou, takže v prípade mechanického poškodenia nedochádza k prípadnému zraneniu. Na obklady sa používa sklo Lacobel, ale vieme zabezpečiť akúkoľvek farbu podľa želania klienta.

Kuchynské zásteny

Veľmi obľúbené v dnešnej dobe sú sklá za kuchynskou pracovnou doskou. K ich hlavnou prednosťou je ľahká údržba. Najčastejším používaným sklom je lacobel, ktorý však ponúka obmedzenú farebnosť a môže sa použiť len za určitých podmienok. Ďalším typom skla je emailované sklo. Sklá sa zväčša lepia priamo na stenu, netreba žiadne konštrukcie, alebo úchyty. Do skiel sa dajú vŕtať diery a robiť výrezy napríklad pre zásuvky, poličky atď. Pri osádzaní skiel sa snažíme vyhýbať lištám a iným prvkom, ktoré kazia celkový dojem so skla. Pri osádzaní sú sklá podlepované a spájané s pracovnou doskou tak, aby pod ne nezatekala voda, čím vzniká veľmi pekný detail spojenia. Špecifickým prípadom sú svetelné kuchynské zásteny. Ide o zásteny, ktoré pôsobia tak, ako keby svietila celá plocha skla. Ide o veľmi moderný a efektný prvok v kuchyni.

Nábytok a doplnky

Ponúkame Vám výrobu celoskleneného nábytku, skriniek, stolov, barových pultov, parapetov, svetlíkov.

Akvária

Lepíme akvária od 300 L.

Vydané dňa 01. 01. 2016 (5260 prečítané)
[ Viac info... Pošli informačný e-mail Vytlačiť článok ]